Nápojové prepravky a debničky

Nápojový priemysel zahŕňa výrobu všetkých druhov nápojov od minerálnych vôd, cez džúsy, sladké sódy až po alkoholické nápoje, ako je napríklad pivo. Mnoho druhov týchto nápojových produktov sa umiestňuje po výrobe, ako hotový produkt do veľkých a ťažkých fliaš. Niektoré nápoje, ako je pivo sa dokonca umiestňujú aj do sklenených fliaš, ktoré sú taktiež dosť ťažké. Práve z toho dôvodu je vhodné pri naskladňovaní a doplňovaní zásob do maloobchodných prevádzok využívať debničky na pivo. Do pivnej debničky je možné umiestniť niekoľko fliaš piva naraz, čo extrémne uľahčí manipuláciu s nimi.

debnička s pivom

Nie len pivné debničky, ale akékoľvek nápojové debničky a prepravky, či už na umelohmotné, sklenené fľaše alebo plechovky, by mali byť nevyhnutnosťou v nápojových továrňach. Úlohou nápojových prepraviek je okrem uľahčenia prenášania aj ochrana nápoja a jeho samotného obalu pred poškodením. Niektoré druhy nápojov je zároveň potrebné udržiavať aj v určitej teplote, aby sa nepokazili, takže úlohou prepravky by malo byť rovnako aj zabezpečenie chladenia.

sklenené fľaše

Ochrana pred poškodením je mimoriadne dôležitá najmä pri sklenených nápojoch, ktoré by sa pri neopatrnej manipulácií mohli ľahko rozbiť. Z marketingového hľadiska je najdôležitejší dizajn samotného obalu nápoju, avšak firmy vyrábajúce nápojové produkty s obľubou dávajú rovnakú potlač aj na nápojové debničky a prepravky. Pokiaľ sa teda zaoberáte výrobou a predajom nápojov môžete si na prepravné debničky nechať potlačiť logo či iné grafické prvky vašej značky. V prípade záujmu je možné taktiež vyrobiť nápojové prepravky aj na mieru, aby boli hneď na prvý pohľad odlíšiteľné od konkurencie. Zameniteľnosť s inou konkurenčnou značkou je kľúčová, a preto si môžete všimnúť, že každá veľká nápojová značka dbá aj na detaily, ako sú výrazné etikety a potlač nie len produktu, ale i prepravných debničiek. Odlíšiteľnosť od konkurencie je významná najmä pri tých nápojoch, ktoré sa v maloobchodných predajniach predávajú priamo v prepravkách a zákazník by si ich mohol pomýliť s konkurenčnými.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy