Pilates

Pôvodne používaný na rehabilitáciu lôžkových pacientov počas prvej svetovej vojny, pilates sa stal populárnou formou cvičenia pre tanečníkov, gymnastov a dokonca aj pre niektorých špičkových hercov v Hollywoode. Pilates je v podstate rutina kondície tela, ktorá zvyšuje celkovú kondíciu mysle a tela. Pilatesova metóda sa skladá z rôznych cvičení na podložke alebo tých, ktoré vyžadujú vybavenie na posilnenie telesných svalov a tónovanie.

fitnes

Jedným z dôvodov, prečo sú ľudia priťahovaní k tejto forme cvičenia, je to, že môže byť použitý na zvýšenie flexibility, vytrvalosti a koordinácie bez zvyšovania svalovej hmoty. Zvyšuje krvný obeh a ženy sú inšpirované, aby urobili Pilates, aby sa ich telá dostali späť do tvaru. Čo viac! Tí, ktorí vykonávajú cvičenia Pilates pravidelne, sú menej náchylní na zranenie pri cvičení a majú lepšiu rovnováhu.

pilates

S nespočetnými prínosmi, ktoré prichádzajú s týmto cvičením, nie je ťažké odhadnúť, prečo si Pilates získava toľko popularity. Dlhujeme to veľkému Josephovi Pilatesovi, zakladateľovi cvičebnej metódy Pilates, ktorý bol ovplyvnený inými metódami po celom svete, vrátane jogy a čínskych bojových umení. Pevne veril, že existuje silné prepojenie medzi duševným a telesným zdravím, a preto vyvinul metódu Pilates, ktorá bola zameraná na zlepšenie celkového zdravia.
Začíname

Pilates je pre každého, kto má vášeň pre cvičenie. Ako nadšenec v tejto oblasti si môžete vybrať, či chcete robiť Pilates v podobe cvičení, ktoré sú dosť populárne a všetko, čo potrebujete, je trochu tréningu a podlahovej podložky, aby ste mohli začať. Na druhej strane, môže byť tiež vykonané pomocou rôznych strojov, ktoré vám pomôžu vybudovať svoje telo pomocou princípu odporu.

cvičení

Vďaka neustále sa zvyšujúcej popularite existuje veľa tried, ktoré vám pomôžu naučiť sa techniky. Dobrou možnosťou je navštíviť súkromné ​​kurzy, ktoré ponúkajú inštruktori z oblasti Pilates, ktoré zvyčajne kombinujú podložky a cviky na stroji s cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky. Ak sa plánujete pripojiť ku klubu dobrého zdravia, ktorý vám poskytne prístup k strojom Pilates, uistite sa, že cvičíte pod vedením kvalifikovaného inštruktora, ktorý vás môže naučiť správnym spôsobom vykonávania každého cvičenia.

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy