Pozrite si zoznam komfortných a cenovo dostupných hotelov v Dubaji

Dubaj ponúka okrem komfortu aj cenovo dostupné ubytovanie. Väčšina hotelov z nášho zoznamu sú troj až 4-hviezdičkové hotely a cenovo sa pohybujú od 200 – 300 dirhamov (cca 46- 69 eur) pre dve osoby na noc.

dubaj

Zaabeel House
Tento hotel je ideálny pre ľudí, ktorí oceňujú skvelý štýl a dizajn. Zabeel House je domáca kolekcia hotelov v Dubaji. Je skvelou voľbou pre cestovateľov, ktorí chcú moderný pobyt v starej štvrti Dubaja. Je blízko k letisku a nachádza sa pri nábreží Al Seef.

Ibis Hotels
Ibis Hotels je komplex hotelov známa svojimi centrálne umiestnenými, pohodlnými a čo je pre nás najdôležitejšie, predstavujú skupinu tzv. budget-friendly hotelov, známych po celom svete. V Dubaji majú osem hotelov, pričom väčšina z nich je v blízkosti metra a hlavných atrakcií. Jeden z týchto hotelov sa nachádza aj v Abu Dhabi.

Tryp
Pre jeho cenu ponúkajúci komfort, je hotel Tryp v našom zozname jednoznačným víťazom.  Od bezplatných kyvadlových autobusov a máp mesta až po pohodlné a štýlové izby. Toto miesto má všetko, čo budete potrebovať, vrátane bazéna a reštaurácie na terase. Tryp je ideálnou nízko nákladovou voľbou s kvalitnými službami.

Rove Hotels
Rove Hotely v Dubaj sú pomerne nové hotely, ktoré sa tešia obľúbenosti vďaka svojim veľkým reštauračným ponukám a pobytovým balíkom. Všetky tri lokácie hotelov sú ideálne umiestnené, a to v blízkosti populárnych miest. Každý z hotelov má tiež v ponuke zaujímavé udalosti a prehliadky, ktoré sa odohrávajú v rôznych časoch.

Aerotel
Aerotel je zaujímavý nový koncept, ktorý je veľmi užitočný pre tých cestujúcich, ktorí cestujú dlhými letmi alebo pri tranzitných letoch musia prečkať nesmierne dlhú dobu. S flexibilnými rozmermi izieb a hodinovými rezerváciami získate pohodlné ubytovanie za prijateľnú cenu.

emiráty

Hotel Centro
Centro je cenovo dostupný hotel spoločnosti Rotana s piatimi pobočkami v celej krajine, vrátane Dubaja, Abu Dhabi a Sharjah. Táto možnosť ubytovania je ideálna pre tých, ktorí očakávajú vynikajúcu kvalitu, dostupnosť a komfort, a to všetko za rozumnú cenu.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy