Senzuálna masáž stojí za vyskúšanie

Zaneprázdnený človek sa všade ponáhľa, nemá veľa času na seba ani svojich blízkych, o koníčkoch a záľubách ani nehovoriac. Náročné úlohy sú záťažou pre našu psychiku a k pohode určite neprispievajú. Preto je potrebné, aby sme si to uvedomili a skúsili pre svoje psychické zdravie aj niečo urobiť.

329-akt-erotik-fotografie-tutorial

Masáže poznáme všetci, mnohí z nás si na ňu sem-tam zájdu, no senzualna masaz iný typ masáže je senzuálna masáž. Tá dokáže s našim telom, ale aj mysľou, divy, a každý, kto ju už vyskúšal, sa na ňu opätovne vracia. Klasické masáže sú určené na rozmasírovanie stuhnutých častí tela alebo ich predpisuje lekár, no senzuálna má erotický podtón. Je určená pre všetkých, ktorým chýba dotyk. V salóne pracujú šikovné profesionálky, dievčatá, ktoré svojimi šikovnými rukami dokážu vzrušiť každého.

Na masáž sa objednávajte aspoň hodinu vopred, vyberte si dievča, ktoré vám bude robiť spoločnosť. Po príchode do salóna vás privítajú čajom alebo kávou, ponúknu vám sprchu, aby boli dodržané zásady 100% hygieny, potom vás prezlečú do sárongu a až tak môžete pristúpiť k samotnému rituálu. Senzuálna masáž sa nazývaj aj tantrická, po celý čas bude znieť hudba a štekliť vás budú exotické vône. V objednávke si musíte zvoliť o aký typ masáže máte záujem. V ponuke je klasická, body, double body masáž, dark secret, masáž pre páry či masáž lingamu.

eroticke-masaze-01

Zákazník sa masáži oddáva, masérka na jeho uvoľnenie a uspokojenie môže využiť svoje ruky, pery, ale aj prsia či celé telo. Masírovanie intímnych partií je fantastické, privedie vás k vyvrcholeniu a vy zažijete chvíle aké ste doposiaľ nepoznali. Dokonalo si tak vyčistíte myseľ, ale aj telo, zabudnete na problémy a budete vnímať iba slasť a rozkoš. Treba mať však na zreteli, že v masážnych salónoch neposkytujú sex a tiež neobsluhujú ľudí pod vplyvom alkoholu či iných omamných látok alebo chorých ľudí.

Na záver rituálu sa opäť môžete osprchovať, na rozlúčku dostanete malý darček a s pozdravom namaste vám dievčatá poďakujú za dôveru.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy