ŠITIE, MONTÁŽ A RECYKLÁCIA? SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM, KTORÉ MOŽNO NEPOZNÁTE


Doprava a transport
Ak nie je vo vašich možnostiach dopraviť si zakúpený tovar priamo domov, väčšina veľkých obchodných reťazcov už ponúka túto možnosť bežne.Samozrejme treba rátať s poplatkom za dovoz. Cenu si ľahko vypočítate podľa kalkulačky na webovej stránke obchodu podľa bydliska.
 
Na webe môžete podobne sledovať aj trasu vášho balíka podobne ako pri poštových službách, stačí iba zadať číslo objednávky.

sklad
 
Montáž
Ste menej zdatní alebo máte obavy ako poskladáte dokopy dodanú skriňu alebo poličky? Žiadny problém. Obchodný dom máva zmluvy s partnerskými spoločnosťami, ktoré vám s montážou spoľahlivo pomôžu.
 
Kompletný servis (kuchyňa,kúpelňa)
Pri plánovaní kuchyne alebo kúpeľne nemusíte doslova ani pohnúť prstom.Obchod zabezpečí pracovníkov, ktorí vám prídu vymerať kuchynský alebo kúpeľňový priestor a následne s vami špecialista preberie podrobnosti. Po nákupe vám kuchyňu/kúpeľňu doručia na adresu, odborne zmontujú a zapoja spotrebiče.
 
Cena sa odvíja od miesta doručenia, veľkosti kuchyne aj od počtu spotrebičov a náročnosti prevedenia.
 
Šitie
Nie, nepredstavujte si pod „šitím“ krajčírsku dielňu. Môžete si dať ušiť závesy, obrusy, alebo posteľné prádlo presne podľa vášho želania. Stačí ak si v obchode vyberiete látku, zadáte presné rozmery alebo detailný popis návrhu a pracovníci sa postarajú o profesionálne ušitie.
 
Finančné služby
V obchode vám samozrejme ochotne poradia aj s financovaním v prípade nedostatku peňazí.Finanční pracovníci vám vypracujú optimálny finančný plán presne šitý na mieru. Dokonca nemusíte ani ísť do predajne. Všetko viete zrealizovať z pohodlia vášho domova.

poukazy
 
Nájdite si na webe predajcu online formuláre postupujte podľa návodu.
 
Odvoz starého nábytku
Kúpili ste si nový nábytok a neviete čo si počať zo starým?Buďte absolútne bez starostí. Partnerská firma spolupracujúca s obchodným domom sa o všetko postará. Príde, starý nábytok rozoberie a vytriedí na recyklovateľný a nerecyklovateľný materiál.

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy