Zaujímavé tipy a triky ako obohatiť svoj šatník


Ste spokojní s tým čo nosíte? Alebo by ste najradšej z nášho šatníka všetko nárazovo vyhádzali a kúpili so nové úplne všetko? Nech už je to akokoľvek, nezúfajte, pretože ak aj máte pocit, že nemáte čo na seba, problém bude skôr v niečo inom – nemáte vo svojich veciach prehľad, preto vám hneď nenapadne, čo by s čím ladilo a verte, že niekde v útrobách vášho šatníku sa niečo také nachádza, veď predsa takmer všetko čo v šatníku máme je si navzájom podobné, pretože to kupujeme stále my!
 
oblečení

  1. Vrstvenie nie je „out“! – tento štýl obliekania sa je tu už skutočne veľmi dlho, niektorí ho považujú, že je dávno out, nie je to však pravda, pretože nič čo sa vám páči a v čom vyzeráte skutočne dobre nemá ani len najmenší dôvod byť out. Ak teda radi oblečenie vrstvíte, nebojte sa a robte to ďalej, zaujímavé tielko na čiernom tričku, čipkovaná blúzka na bielom roláku alebo rolák pod hrubým obľúbeným svetrom je veľmi pekný.
  2. Doplnky sú základom vylepšenia! – náušnice, náhrdelníky, prstene, opasky, náramky, okuliare, šatky, čiapky. To všetko a mnoho iného od výmyslu sveta sem možno zaradiť. Závisí to len a len od vášho osobného vkusu, ak si napríklad oblečiete biele tričko a rifle, dá sa táto kombinácia považovať za fádnu. Pridajte však náušnice, náhrdelník, okuliare a opasok a dokonalý výsledok je na svete!

obchod

  1. Neriaďte sa pravidlami! – pravidlá sa majú porušovať v móde to platí 10 násobne viac krát. Móda má byť najmä o tvorivosti a vlastnom sebavyjadrení, nebojte sa preto zariskovať, ak vymyslíte niečo nezvyčajné a neobvyklé v čom sa sami sebe páčite, predveďte to svetu, možno sa dočkáte aj množstva príjemných komplimentov!
  2. Detaily tvoria krásny celok! – bez detailov by nebolo celku, preto sa pri obliekaní zamerajte na niečo, ku čomu budete svoj outfit kombinovať, môžu to byť napríklad veľké náušnice alebo výrazné slnečné okuliare, či krásna kabelka.

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy