Zľava

Baví vás práca s drevom, alebo je to vaše povolanie? Drevo je prírodný materiál, ktorý ma množstvo pozitívnych vlastností, okrem toho pôsobí na nás teplo a príjemne, a preto mnoho ľudí siahne po drevenom výrobku skôr ako po tom plastovom. Práca s drevom je naozaj krásna, ale aj náročná. Na to, aby bola práca jednoduchšia potrebuje mať majster pri sebe dobre a kvalitné náradie a doplnky, ktoré pri práci využíva a potrebuje pri pri úprave dreva. Pomôcok a náradia k drevu je veľmi veľa a správny majster by ich mal mať naozaj všetky. Preto by si mal nájsť dobrý obchod, ktorý mu ponúka všetky kvalitné pomôcky, náradia a doplnky pod jednou strechou.

šroub

Takým obchodom je Quadrofixing. Quadrofixing žije drevom a nájdete tu všetko, čo potrebujete k práci s týmto materiálom, ale aj mnoho ďalšieho. Staňte sa aj vy našim zákazníkom. Pre registrovaných zákazníkov máme plno výhod. A pre všetkých našich zákazníkov, teda aj pre tých neregistrovaných máme zľavu 2% pri platbe prevodom Quadrofixing. To znamená, že keď vo vašej objednávke zadáte platbu prevodom, automaticky sa vám vaša výsledná suma úpraví o danú zľavu. Na účet vám príde potvrdzujúci mail a údaje o platbe.

derv

Po pripísaní vašej úhrady na náš bankový účet vám bude ihneď vaša objednávka odoslaná na adresu, ktorú ste v objednávke zadali. Pre veľkoobchodný odber nášho tovaru, vieme svojím zákazníkom poskytnúť individuálne zľavy, podľa vzájomnej dohody. Stačí nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a dohodnúť sa na spolupráci s Quadrofixing. Kliknite si na našu internetovú stránku a dozviete sa viac o našich obchodných a dopravných podmienkach. A pozrite si celú našu bohatú ponuku. V prípade akýchkoľvek informácií nás neváhajte kontaktovať. K dispozícií na našej webovej stráne je pre vás aj chat, kde môžete rýchlo zadať vašu otázku a naši zamestnanci ju okamžite zaregistrujú a odpovedia vám.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy