Ušetrite na oblečení spolu s nami!

Nakupujte vtedy, keď sú zľavy.
V tom čase sa dá nakúpiť naozaj veľa a za oveľa výhodnejšie ceny ako obvykle. Stačí sa len zamerať na to, kedy je čas zliav. Väčšinou si viete dokúpiť oblečenie z predchádzajúcej, napríklad zimnej sezóny a využiť ich na ďalšiu zimu. Vieme, že deti rastú rýchlo a o rok im už oblečenie môže byť malé. Preto vôbec nezáleží na tom, že kúpite aj niečo, čo by ste za iných okolností za pôvodnú sumu ani nekúpili.

výprodej
 
Nakupujte v second-hande.
Možno sa vám to zdá pritiahnuté za vlasy a v živote by ste tam nevstúpili. No skúste si nájsť niekedy čas a nazrieť do tých milých obchodov. Nielen že ušetríte, ale pomôže tak i ekológii. Oblečenie je totiž z druhej roky. Nájdete tam však aj značky, ktoré by ste za iných okolností nekúpili, lebo sú veľmi drahé. Oblečenie v „sekáči“ stačí doma len vyprať a vyzerá ako nové. Navyše, majú tam len po jednom kúsku z každého druhu, a ak nájdete niečo, čo ste nikdy nevideli, verte, budete jedineční! Môžete dokonca využiť i „happy hodinku“, kedy máte všetko za 0,50 centov.
 
Nakupujte online.
Existuje množstvo stránok, kde nakúpite lacnejšie a rýchlejšie. Navyše niekedy aj s dopravou zdarma. Nevýhodou je iba to, že vám oblečenie nemusí sadnúť. To však nevadí, viete ho kedykoľvek vrátiť alebo vymeniť za iné.
 
Nakupujte len to, čo vám skutočne treba.
A to najmä deťom. Na čo kúpiť dievčatku šaty, ak má radšej sukne? Ak viete, že nemá váš syn rád modrú farbu, tak mu skrátka také tričko nekúpte. Zbytočne neminiete vaše financie a navyše, predídete aj zbytočným nervom z toho, že váš syn bude trucovať.

online nákupy
 
Predajte alebo vymieňajte.
V rodine si môžete oblečenie vymeniť. Ak je celkom zachovalé a je niekomu malé, môže vám ho darovať. Alebo vy darujte niekomu inému. Prípadne si môžete kúpiť oblečenie od iných mamičiek z druhej ruky. Alebo len dajte oblečenie po staršom synovi mladšiemu. Možností je niekoľko. Všetko, čo platí na deti, môže aj na vás. A vy odrazu uvidíte, koľko máte nových kúskov a to bez zbytočného utrácania peňazí! Tak čo, presvedčili sme vás? 

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy