Poistenie na cesty

Leto je obdobie, kedy sa množstvo ľudí rozhodne vycestovať do zahraničia. Cesty za hranice Slovenska môžu mať rôzne využitia. Najčastejšie cestujeme za oddychom k moru. Ale čoraz viac ľudí preferuje aj adrenalínovejšie dovolenky. Krajiny ako Nórsko či Island lákajú turistov na svoju prírodu. Navštíviť môžete zaujímavé miesta po celej krajine. Alebo sa ničoho nebojíte a chcete zažiť nejaký extrémny šport? Slovinsko je na to ako stvorené. Množstvo mladých ľudí sa vydáva na cesty do Slovinska za účelom raftingu. Splavovanie, skákanie zo skál a ďalšie rôzne aktivity sú rozhodne nebezpečné športy, pri ktorých by ste mali byť opatrný.

lietadlo

A potom je tu oddychová, klasická letná dovolenka. Chorvátsko autom alebo Turecko lietadlom, aj to, že budete len oddychovať, opaľovať sa a kúpať sa neznamená, že sa nemôže nič stať. Na svojich cestách by ste nemali zabúdať na cestovné poistenie. Cesty za hranice našej krajiny sa nemusia zdať nebezpečné, no aj menší úraz a potreba zdravotnej starostlivosti vám môže znepríjemniť život. Na Slovensku si platíme zdravotné poistenie a všetky úkony v nemocnici, či už ošetrenia alebo hospitalizácia, sú hradené poisťovňou. Viete však, koľko takéto nemocničné úkony stoja pre neplatičov poistenia?

dovolenka

Za hranicami vám väčšina vašich poistení neplatí. Pri cestovaní si musíte založiť cestovné poistenie. Vybaviť cestovné poistenie je však veľmi jednoduchá a rýchla záležitosť. So všetkým vám pomôže AXA-assistance.sk. Cestovné poistenie od AXA uzatvoríte aj online a na počet dní, aký potrebujete. Nemusíte sa viazať na dlhé obdobie. Takisto si môžete poistiť čo vy chcete. Pri cestovaní sa môže stať naozaj hocičo, s čím nerátate. Obetujete radšej pred odchodom zopár EUR na cestovné poistenie a buďte v prípade komplikácií chránený. Ceny cestovného poistenia sú skutočne minimálne v porovnaní s tým, čo by ste zaplatili z vlastného vrecka.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy