Bývanie na úrovni v meste Bratislava

Každý z vás si určite prešiel obdobím, keď potreboval nájsť vhodné miesto na život či na rozvoj svojich podnikateľských zručností. Hľadali ste a možno našli, možne ste natrafili aj na také ponuky, ktoré zďaleka nevystihovali vaše potreby alebo ste objavili niečo senzačné, ale bolo to nad váš finančný limit. A tak ste sa ocitli v začarovanom kruhu, z ktorého sa neviete dostať von. Dnes vám predstavíme bývanie na úrovni, do ktorého sa oplatí investovať svoj čas i peniaze.

mostreal.sk_finep_sk_01

Prečo práve Bratislava je vhodným miestom pre život?

V Bratislave je množstvo skvelých ponúk pre prácu, bývanie, hromada kultúrnych podujatí apod. Bratislava je považovaná za dobrý odrazový mostík do sveta, pretože sa nachádza blízko štátov (Rakúsko, Maďarsko, Česko) so skvelými možnosťami. Do Bratislavy cestuje pol slovenských občanov za lepšími pracovnými a rodinnými príležitosťami. V tejto situácii si ľudia hľadajú prechodné alebo trvalé bydlisko práve v Bratislave, aby nemuseli dennodenne cestovať cez celé Slovensko, prípadne sa do hlavného mesta rovno presťahujú.

Zháňanie bytu nemusí byť také ťažké

Či už ste slobodný človek alebo s niekým tvoríte pár či rodinu, je dobré mať v oblasti bývania stále na výber. Niekto sa rozhodne pre bývanie v rodinnom dome, iný zas hľadá byt na predaj v Bratislave. Všetko je to o tom, čo preferujete, čo vám vyhovuje a naopak vadí. Podľa toho si dokážete vybrať ten svoj priestor pre život. Na internetových stránkach alebo v novinách, kde funguje inzercia môžete nájsť časť zameranú na byt na predaj Bratislava .

mostreal.sk_finep_sk_uvodni

Danubius One ako ho ešte nepoznáte

Vnútroblok, ktorý sa spája s monumentom Jégeho alej sa vyznačuje krásnym panoramatickým výhľadom na krásy Bratislavy. Danubius One je 13 poschodová klimatizovaná budova, ktorá disponuje bytovými a nebytovými priestormi o rozlohe 38 až 170 m2. Danubius One zaručuje komfort a luxus. Loggia, balkón, zelená terasa, garáž, výťah a pod. sú súčasťou obytného komplexu. Tichú lokalitu v Ružinove ocenia hlavne tí, čo potrebujú väčší priestor bez rušivých vplyvov (cesta, hluční susedia, atď.) a zároveň ocenia výbornú občiansku vybavenosť a blízkosť dopravných uzlov. Dohodnite si už dnes obhliadku bytových a nebytových priestorov.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy