Rozvíjajte svoje sebavedomie aj v partnerskom vzťahu

Mnohé ženy v partnerskom vzťahu, v rodine s deťmi zabúdajú na to, že aj oni môžu mať svoj vlastný svet, svoje koníčky, záľuby, kamarátky a žiť aj svoj vlastný život. Starostlivosť o rodinu, o manžela im mnohokrát nedovoľuje uvedomiť si to a preto, keď nastane tzv. syndróm prázdneho hniezda, deti sa osamostatnia si mnohé ženy uvedomia aj tieto súvislosti.

Ak nie je dlhodobý partnerský zväzok postavený na pevných základoch, partneri nemajú spoločné záľuby a koníčky, muž si postupne prestáva všímať ženu, nevenuje sa jej, uprednostňuje svoje záľuby a kamarátov, žena sa cíti opustene, bez záujmu zo strany manžela a jej sebavedomie čoraz viac upadá.

sadness-5131637_640

Život je ale krásny v každom veku a záleží iba od nás ako sa k problémom postavíme.

Úspešná kniha Sebavedomie ženy JuliacizovaVám napovie ako si začať budovať svoje vlastné sebavedomie postupne a s úspechom, ako sa rozvíjať a ako si začať budovať svoj vlastný svet v ktorom žena nájde uspokojenie a vnútornú silu.

Praktické príklady priamo zo života sú jej súčasťou a sú to skutočne pravdivo a výstižne opísané životné príbehy na základe ktorých Vám autorka ponúkané osvedčené riešenia.

Rady Vám pomôžu uvedomiť si mnohé súvislosti, poradia ako začať s postupnou zmenou, ako sa starať o svoj zovňajšok, ako oprášiť staré a zabudnuté priateľské kontakty a ako si len tak bez starostí vyjsť do mesta na kávičku s priateľkami.

book-791824_640

Ak náhodou po ceste stretnete svojho manžela, ktorý pôjde na tradičné stretnutie s kamarátmi na pivo a zrazu pred sebou uvidí atraktívnu, sebavedomú ženu – svoju manželku, vtedy pochopíte pravý význam potrebnej zmeny. Váš manžel si takisto uvedomí svoj prístup.

Pochopí a začne sa zmena aj v jeho správaní, Váš partnerský vzťah sa postupne rozvinie do väčšej hĺbky a partner si Vás začne skutočne vážiť.

Autorka Vám ukáže ako si budovať lásku k seba, ako je dôležité mať úctu aj k sebe, starať sa o seba, presvedčí Vás, že to nie sú ženské výmysly.

Mať svoj svet, rozvíjať ho neznamená egoizmus, naopak umožní nám mať väčšie pochopenie aj pre druhých.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy