Klasické lustre sú opäť v kurze

Skoro v každej domácnosti vidíme svietenie, ktoré je funkčné, šetrí peniaze, ale je príliš strohé. Bodové osvetlenie, či LED svietenie pomocou pásikov je top trendom súčasnosti. Možno ste zatúžili po klasike a máte v pláne kúpiť do domu luster. Môžeme povedať, že je to dobrá voľba. Lustre sa opäť vracajú v novom šate, ale stále s gráciou. Veď aj staré dobré lustre, ktorým opatríte LED žiarovku, vedia byť úsporné a navyše dodajú dych útulnosti. Samozrejme, že ak túžite po niečom modernom, siahnite po LED pásoch. Tie sú naozaj skvelým doplnením moderného štýlu.

lustr

Lustre sa hodia do každej domácnosti. Nemusíte sa báť kombinácie moderného dizajnu spojeného s lustrom. So správne zvolenými doplnkami a nábytkom, vám vytvoria štýlový domov. Ich výber na trhu je veľmi široký. V obchodoch aj na internete nájdete tisícky typov od drevených, cez kovové, sklenené, alebo luxusne vyzerajúce kryštálové. Bodové svietenie je síce praktické, ale neosobné. Ten malý detail, ktorý iste každému udrie do očí je napríklad práve kryštáľový luster. A nikde nie je napísané, že nemôžete mať LED svietenieako doplnok. Kryštál pôsobí priam kráľovsky a hodí sa napríklad do obývačky a jedálne. Luster z vašej domácnosti spraví priestor, ktorý bude pôsobiť ako z katalógu.

světlo

Pri výbere lustra si dávajte pozor, aby nešlo o taký, ktorý vyhrieva strop. Ak je vytvorený z látky, mali by ste úplne zabudnúť na klasické žiarovky a využívať iba LED. Vraveli sme o materiáli, z ktorého môže byť luster zhotovený a tu prichádza na rad aj farba. Práve kombinácie, napríklad čierna na bielej stene, vedia pôsobiť kontrastne a moderne. Luster je naozaj skvelou voľbou pre každého a ak máte veľkú obývačku, nemali by ste uvažovať iba o modernom svietení. Je tu dostatok miesta aj pre luster, ktorý sa môže stať dominantou priestoru. V kuchyni by mal mať luster jednoduchší dizajn a len jedno centrálne svietidlo. Tu je treba myslieť na podsvietenie pracovných priestorov. Aj v detskej izbe si nájde svoje miesto. Detský motív poteší malého človiečika. Doplňte luster lampou na stolíku, alebo pri posteli a osvetlenie bude dostačujúce.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy