O tajomstvách, ktoré sa skrývajú pod posteľou.

Boli ste vždy skôr praktický typ, ktorý hľadá pohodlie, ale zároveň maximálnu využiteľnosť priestoru? Pri zariaďovaní domácnosti, najmä takej, kde miesta nikdy nie je dostatok, sa určite hodí funkčný nábytok. Taký, ktorý síce dobre vyzerá, ale hlavne je praktický. Dizajnové vychytávky sú fajn. Ak však ich jediným účelom je byť na okrasu, pre praktické gazdinky to znamená len vyhodené peniaze. Spálňu by sme nemali zapratávať zbytočnou hromadou vecí. Ak je miestnosť malých rozmerov, veľa nábytku, oblečenia a iných vecí ju ešte viac zmenšuje. Ako dosiahnuť prevzdušnenie priestoru bez toho, že by ste sa museli všetkých vecí zbavovať?

Postel

Postele s úložným priestorom predstavujú najefektívnejšie riešenie pre takéto situácie. Ak je posteľ dostatočne veľká a široká, do úložného priestoru pod ňou komfortne uskladníte sezónne oblečenie, prikrývky, deky, posteľnú bielizeň a všetko iné, čo sa vám pod posteľ zmestí a nemáte pre to iné miesto. Postele s úložným priestorom sú väčšinou vyššie, takže spací komfort je taktiež zaručený. Úložný priestor je vo forme vysúvacích šuflíkov alebo sa postele vyklápajú. Ak nedisponujete dostatkom miesta na vysunutie zásuvky, vyklápacia posteľ s úložným priestorom k nej pripojeným je pre vás efektívnym riešením. Priestor pod posteľou by mal byť podľa feng šuej dostatočne odvetraný, aby tade mohla energia voľne prúdiť. Postele s úložným priestorom by teda feng šuej veľmi nepotešili. Avšak vyrábajú sa aj také postele, ktoré majú toto odvetrávanie zabezpečené. Veci v úložnom priestore musia taktiež dýchať.

Postel2

Postele s úložným priestorom svojich snov pre pohodlie vášho spánku a miesto pre vaše nadbytočné veci ponúka obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami Albero. Nájdete ho už aj na internete ako e-shop https://albero.sk/znacka-produktu/postel-s-uloznym-priestorom/. Veľký výber nielen postelí s úložným priestorom v kvalitnom prevedení a za rozumné ceny objavíte práve tu.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy