Tantrická masáž ako pomocník proti stresu

Tiež už máte vyslovene plné zuby všetkých tých propagovaných adrenalínových športov a ďalších podobných aktivít? Ako keby to niekto riadil odniekiaľ z pekiel alebo z kanalizácie, pretože nadbytok adrenalínu v krvnom obehu vyčerpáva nadobličky, vyvoláva adrenálnu únavu a okrem iného aj znižuje hladinu testosterónu v krvi. A tak sa stáva aj veľmi mladým mužom, že okrem depresií, problémov s trávením, s krvným obehom a imunitným systémom majú problémy aj s erekciou. Testosterón je za erekciu primárne zodpovedný, a pokiaľ sa kvôli prebytku adrenalínu v krvi netvorí, máte jednoducho smolu.

masážne oleje

Pomerne často sa stáva, že stres potom prechádza do chronickej formy, a nezriedka potom vystresovaný jedinec navštívi tantrickú masáž v Bratislave, aby sa tu upokojil a oddýchol si. Tantra pochopiteľne povzbudzuje tvorbu sexuálnej energie a umožňuje docieliť hlboké vnútorné orgazmy, ale iba za predpokladu, že sa dotyčný jedinec zbaví stresových vplyvov. Pozvoľné jemné hladenie pokožky ale dokáže zázraky a tantrické salóny sú jedným z významných protistresových faktorov, ktoré môžu pomáhať veľkému percentu populácie.

tantrická masáž

Tantra tiež mnohým ľuďom otvára oči a dáva im podnet na to, aby prehodnotili svoj život a zamerali viac pozornosti na svoje vlastné šťastie v podobe pokoja a pohody. Títo ľudia potom zisťujú, že je pre nich oveľa významnejšie obmedziť podnikateľské aj niektoré voľnočasové aktivity, ktoré skôr rozptyľujú pozornosť od vlastného vnútra, berú im energiu a vo výsledku neprinášajú taký úžitok, ako sa pôvodne zdalo. Tantra tiež nasmeruje dotyčných jedincov viac do prírody, kde je možné načerpať mnoho síl a stať sa zdravším a plnohodnotným človekom, ktorý nie je závislý na mobilnom telefóne a sociálnych sieťach. Buďme bdelí a nedávajme digitalizácii taký priestor, aby nás technika ovládala, tá je tu na to, aby nám slúžila, nie aby to bolo naopak.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy