Nebojte sa extravagantných kúskov

V minulosti, povedzme si na rovinu, že to nebolo to tak dávno, bola móda pre mužov veľmi obmedzená. Dnes je však všetko inak! Aj páni majú v obchodoch neskutočne široký výber rôznych módnych kúskov. Hranice sa výrazne posunuli a ružové tričká už dnes nepatria iba do dámskeho šatníka. Takže páni, nebojte sa farieb, vzorov a odvážnych kombinácií.

ponožky

Ponožky ako z rozprávky

Najjednoduchším spôsobom ako môžete oživiť svoj outfit sú farebné a obrázkové ponožky. Dnes sú povolené u oboch pohlaví. Nič nepokazíte ani vtedy, ak si ich oblečiete k elegantnému saku do práce. Rovnako tak, sa však hodia aj do kina, na večeru s priateľmi, alebo na piatkový večer v meste. ak zalovíte na internete, určite nájdete kúsky, ktoré vás oslovia. Tento tovar ale dostanete aj v klasických obchodoch, v ktorých sa pripravte na menší výber a menej extravagancie.

Ružová je IN

Ružové tričká, bundy, nohavice, či dokonca košele. To všetko je dnes v pánskej móde povolené. Nemusíte sa obávať, že budete v takýchto kúskoch pôsobiť zženštilo. Ak sa pre túto farbu rozhodnete, dajte si však pozor na ostatné časti vášho oblečenia. K ružovej sa najlepšie hodia svetlé farby. Hovoríme hlavne o odtieňoch hnedej, béžovej, alebo bielej.

Klobúky nie len pre gentlemanov

Klobúky sa v minulosti spájali so staršími pánmi, alebo neodolateľnými elegánmi a gentlemanmi. Dnes je tento doplnok vhodný aj na bežné nosenie k rifliam a botaskám. V obchodoch nájdete stovky kúskov, a to na každú príležitosť. Zabudnite teda na šiltovky a hor sa do klobúkovania!

obchodník

Vzory farby a všetko ostatné

Výrazne vzorované košele, tričká, alebo dokonca nohavice. Aj takéto kúsky si môžu páni vo svojom šatníku pokojne dovoliť. Nehovoríme o tričkách s vtipnými nápismi, ale o modeloch, ktoré môžete nosiť pokojne do práce, a to aj v tom prípade, že pracujete ako právnik, alebo finančný poradca. Podobne ako pri ružových kúskoch, aj tu platí, že by ste sa vo zvyšku vášho oblečenia mali krotiť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts

© 2022 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy