Nebojte sa extravagantných kúskov

V minulosti, povedzme si na rovinu, že to nebolo to tak dávno, bola móda pre mužov veľmi obmedzená. Dnes je však všetko inak! Aj páni majú v obchodoch neskutočne široký výber rôznych módnych kúskov. Hranice sa výrazne posunuli a ružové tričká už dnes nepatria iba do dámskeho šatníka. Takže páni, nebojte sa farieb, vzorov a odvážnych kombinácií.

ponožky

Ponožky ako z rozprávky

Najjednoduchším spôsobom ako môžete oživiť svoj outfit sú farebné a obrázkové ponožky. Dnes sú povolené u oboch pohlaví. Nič nepokazíte ani vtedy, ak si ich oblečiete k elegantnému saku do práce. Rovnako tak, sa však hodia aj do kina, na večeru s priateľmi, alebo na piatkový večer v meste. ak zalovíte na internete, určite nájdete kúsky, ktoré vás oslovia. Tento tovar ale dostanete aj v klasických obchodoch, v ktorých sa pripravte na menší výber a menej extravagancie.

Ružová je IN

Ružové tričká, bundy, nohavice, či dokonca košele. To všetko je dnes v pánskej móde povolené. Nemusíte sa obávať, že budete v takýchto kúskoch pôsobiť zženštilo. Ak sa pre túto farbu rozhodnete, dajte si však pozor na ostatné časti vášho oblečenia. K ružovej sa najlepšie hodia svetlé farby. Hovoríme hlavne o odtieňoch hnedej, béžovej, alebo bielej.

Klobúky nie len pre gentlemanov

Klobúky sa v minulosti spájali so staršími pánmi, alebo neodolateľnými elegánmi a gentlemanmi. Dnes je tento doplnok vhodný aj na bežné nosenie k rifliam a botaskám. V obchodoch nájdete stovky kúskov, a to na každú príležitosť. Zabudnite teda na šiltovky a hor sa do klobúkovania!

obchodník

Vzory farby a všetko ostatné

Výrazne vzorované košele, tričká, alebo dokonca nohavice. Aj takéto kúsky si môžu páni vo svojom šatníku pokojne dovoliť. Nehovoríme o tričkách s vtipnými nápismi, ale o modeloch, ktoré môžete nosiť pokojne do práce, a to aj v tom prípade, že pracujete ako právnik, alebo finančný poradca. Podobne ako pri ružových kúskoch, aj tu platí, že by ste sa vo zvyšku vášho oblečenia mali krotiť.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy