Prírodný dezodorant je tá správna voľba

Veľa ľudí má problém s potením sa a niekedy to je pre nich až nepríjemné. Kupujú si v drogériách rôzne antiperspiranty alebo dezodoranty, no nie každý splní svoju hlavnú úlohu a zbaví vás zápachu. Vy sami sa vtedy necítite dobre a ešte keď po vás ľudia pozerajú a pošepkávajú si medzi sebou, že sa nedá byť vo vašom okolí. Patríte medzi ľudí, ktorí majú problém si vybrať ten správny dezodorant, ktorý vás ochráni pred potom a vo vašom podpazuší zanechá príjemnú vôňu?

Prírodný dezodorant BEN&ANNA

Vyberte si preto prírodný dezodorant, ktorý vám určite pomôže a vy sa budete cítiť omnoho lepšie. Tento dezodorant eliminuje rast baktérií, ktoré spôsobujú zápach, zjemňujú pokožku a udržiava ju hydratovanú, takže s ním máte výhru nad zápachom na dosah. Zároveň však nebráni, aby sa z tela mohli prirodzene vylučovať odpadové a škodlivé látky z tela, čiže poteniu. Dezodoranty majú jemnú ženskú vôňu a tak všade za vami zanechá príjemnú vôňu.

Keď si zhrnieme všetko, čo vieme o tomto druhu dezodorantu tak sú to snáď samé pozitíva. Nimi teda sú, že nebráni prirodzenému odstraňovaniu odpadových látok z tela, zabraňuje zápachu pomocou prírodných zložiek, nevysušuje pokožku, nezanecháva „ulepený pocit“ a fľaky na oblečení, neobsahuje sódu bikarbónu (pre mnohých ľudí je to totiž zložka, ktorá ich dráždi), má prírodné zloženie, čo ocení mnoho ľudí, keďže vyhľadávajú práve takéto produkty a čo je hlavné, netestuje sa na zvieratách.

Krémový dezodorant Ranná rosa

Dezodorantu, ako napríklad Dezodorant Ranná rosa sa skladá zo 4 esenciálnych olejov v súlade s aromaterapiou a nimi sú geránium, litsea cubeba, levanduľa a bergamot. Práve tieto oleje majú silný antibakteriálny, antiseptický a antifungálny účinok. Navzájom sa dopĺňajú, takže z dezodorantu viete vyťažiť naozaj maximum. Navyše obsahuje kokosový olej, mangové a bambucké maslo, ktoré zvlhčujú suchú, popraskanú a podráždenú pokožku, čím ju regenerujú. Posledná zložka je marantový prášok, ktorý vás zbavuje nežiaduceho zápachu.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy