Stres a nezdravá životospráva vedú k impotencii

Aj vďaka internetu je stále menším tajomstvom fakt, že neschopnosť dosiahnuť alebo udržať erekciu postihla viacerých mužov a v podstate vravíme o problémoch spojených s civilizačnými ochoreniami spôsobených predovšetkým nezdravým životným štýlom, v ktorom dominuje nedostatok pohybu na čerstvom vzduchu, cigarety (a možno drogy), no a samozrejme neustály stres spojený s pravidelnou konzumáciou mastných či nezdravých jedál. Kritikou spoločnosti a nášho zaužívaného životného štýlu by som mohol pokračovať po koniec tohto článku. Každopádne skúsme nájsť skôr riešenia a typy k dosiahnutiu kvalitnej erekcie a kvalitných sexuálnych zážitkov, v neposlednom rade k našej sexuálnej kondícii a vyššiemu sebavedomiu.

ložnice

Príčina problému s erekciou môže byť psychického alebo fyzického charakteru. V prvom prípade vravíme o poruchách spôsobených častým a pravidelným stresom, kedy v našom tele vzniká vyššia hladina hormónu kortizol, ktorý prakticky znižuje hladinu testosterónu a tým aj našu chuť do sexu a celkovú sexuálnu zdatnosť. Pokiaľ je to možné, predovšetkým sa skúste vyhnúť častému stresu. Hladina testosterónu sa však dá doplniť aj rôznymi doplnkami. A ak sme pri doplnkoch, možno vás už napadlo riešenie v spojení liečiv na poruchu erekcie typu Viagra alebo jej lacnejšie, no zrejme ešte sinejšie generiká ako jelly oral.

postel

Ako som už naznačil vyššie, problém s erekciou však môže mať aj inú tvár a to fyzického charakteru, kedy by sme sa mali pokúsiť prejsť na zdravšiu stravu, viac pohybu a dlhší spánok (spravidla 8 hodín). V prípade, kedy nastáva erektilná dysfunkcia na základe fyzického ochorenia, môžeme vravieť o nesprávnom fungovaní ciev, čo v prípade neschopnosti vykonať kvalitný sex znamená, že toporivé telieska nie sú dostatočne prekrvené a možno vravíme aj o impotencii. V takomto prípade sa poraďme s lekárom a začnime užívať liečivá, ktoré by k prekrveniu výrazne napomohli a tým dosiahli stoporenie penisu.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy