Okná Schüco ADS 65

Renovujete alebo staviate nový dom a neviete aký typ okien si zvoliť? Okná Schüco vám zabezpečia komfort, estetiku ale aj ušetria mesačné výdavky.

Okná Schüdo ADS 65

Stôl, okno

Okná Schüdo ADS 65 Immont.sk patria medzi najkvalitnejšie, majú tepelno-izolačné vlastnosti a sú vyrobené z hliníkového materiálu. Máte možnosť si zvoliť typ a otváranie okien. Či sa už rozhodnete pre moderné alebo klasické, vaše okná budú mať šmrnc a skvelé využitie. Tieto okná sú navrhnuté aby boli bezpečné. Sú odolné voči vlámaniu, čiže sa nedajú len tak ľahko rozbiť a hlavne, ich pevné rámy a kovanie zabránia každému vlámaniu. Môžete si dopriať pocit bezpečia a pohodlia.

Ako iste vieme, okná sú základom pri každom dome. Je dôležité aby sme dbali pri ich výbere. Od 90 rokov, sa vystriedali rôzne typy s štýle, ale velké, priestranné a okná s kovaním zostanú trendy za každého obdobia.

Sú prepracované do detailu, bezpečné a dizajnové. Môžete si vybrať z množstva farebných variácií, typu skla a možnosti otvárania. Ich dizajn sa dá kombinovať s rôznymi farbami a kombinácií na vnútornej alebo vonkajšej strane. Takisto aj otvárenie sa dá zvoliť na každej strany.

Okná sa skvelo umývajú. Dokážete ich vyčistiť do detailu, lebo vďaka otváraniu okien, ktoré je možné na niekoľko spôsobov vám umožní vyčistenie aj do malých priestorov, ktoré sú inak neprístupné.

Ak máte pocit že vám netesnia okná čím sa zvyšujú aj výdavky energií, možno je práve problém v zlom tesnení okien, alebo nesprávnou voľbou typu skla, rámu či kovania. Všetky tieto problémy sa dajú rýchlo a efektívne vyriešiť. Cítite chlad keď sa priblížite k oknu alebo nadmerné orosenie pri daždi. Aj tieto znaky sú príčinou nekvalitného tesnenia, čo si odnesú aj vaše okná a vaša domácnosť.

white-2563976_960_720

Výhody okien Schüco:

  • Kvalitný materiál
  • Skvelý dizajn ( množstvo variant na výber)
  • Odolnosť voči vlámaniu
  • Úspora energií
  • Vynikajúce izolačné schopnosti

Okná sú vyrobené z hliníka a práve tento materiál im umožňuje dlhú životnosť. Sú odolné voči každému počasiu. Už sa nemusíte báť že by vám zatekalo do domu. Doprajte si komfort, bezpečie a viete že ste si vybrali správne.

Related Posts

© 2024 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy