Dajte na rady druhých

So svojou potenciou som dlho bojoval sám. Pomáhal som si tabletkami a skúšal rôzne alternatívne spôsoby liečby, o ktorých som sa dočítal na internete. Tabletky boli samozrejme účinné, no iba v danej chvíli, no a ostatné veci… niektoré z časti pomohli, niektoré boli placebo a niektoré nepomohli ani trošičku. Nakoniec sa to bez pomoci odborníkov nezaobišlo. Ak sa im vyhýbate, tak by ste s tým mali prestať.
Muž v modrej košeli, s okuliarmi a sivými vlasmi.jpg
Krátka verzus dlhá liečba potencie

Nehovorím, že keď sa budete snažiť liečiť sami, tak sa nikdy nevyliečite. Len to bude trvať podstatne dlhšie a výsledok nemusí byť úplne dokonalý. Moje alternatívne spôsoby liečby mi skutočne pomohli, no bol to jeden pomalší krok za druhým ešte pomalším krôčikom. Využíval som aj služby online poradne, vďaka ktorej som sa dostal k naozaj užitočný a hlavne fungujúcim informáciám. Ako však hovorím, poradňapomohla, no názor a rady odborníka, nenahradilo nič. Keď som šiel ku urológovi, ktorý mi urobil zopár vyšetrení (mimochodom, naozaj sa nie je čoho obávať… proste návšteva lekára ako každá iná.), celá liečba sa podstatne urýchlila. Okrem tabletiek, ktorú sú len na riešenie akútneho problému s erekciou, som začal užívať aj iné – v podstate to boli výživové doplnky, ale také na lekársky predpis. Tie mi pomohli asi najviac.Mladý muž v kapucni s ofinou rozmýšľa.jpg
Potom tu však boli aj profesionálne rady. Na internete sa väčšinou dočítate, že treba cvičiť a zdravo jesť. Lekár mi však predpísal rehabilitácie a sériu špecifických cvikov na zlepšenie potencie. Taktiež mi dal konkrétne rady, ako postupovať pri sexe, keď dôjde k poruche erekcie. Mohol by som vám ich vymenovať, no na to, aby vám naozaj pomohli, musíte k lekárovi zájsť osobne. Každý z vás bude mať totiž iný problém, respektíve príčiny vašich problémov môžu byť úplne iné ako v mojom prípade. Preto by ste sa mali so odborníkom poradiť osobne. To je vlastne vec, ktorú som vám chcel týmito riadkami povedať.

Related Posts

© 2023 Mostreal - WordPress Theme by WPEnjoy